Katalog stron internetowych

MIX GROUP to grupa firm, które świadczą usługi na rynku nieruchomości. Ma długoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w strefie inwestycyjnej jak i w kompleksowej obsłudze nieruchomości biurowych. Świadczy swoje usługi uwzględniając indywidualne potrzeby Klienta i budując inwestycje o nieschematycznej architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie wykorzystane rozwiązania umożliwiają prostą w realizacji aranżację i przystosowanie do specyficznych, często branżowych oczekiwań. W cyklu inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych wykorzystywane są najnowsze techniki i utrzymywane najwyższe normy dotyczące ekologii i bezpieczeństwa, stąd wysoka jakość proponowanych usług.
MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B zlokalizowane w atrakcyjnych lokalizacjach Krakowa oferując swoim Klientom kompletną obsługę nieruchomości biurowych i jako jedyny deweloper oferuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu swoim użytkownikom. Biorąc udział w projekcie „Pasieka Kraków” umieszcza pasieki na dachach swoich biurowców. rutynowy zespół ludzi wykonując swoją pracę służy każdorazowo profesjonalną pomocą na najwyższym poziomie.
Budując nowoczesny Kraków MIX GROUP jest także partnerem PLAY oraz T-Mobile posiadając sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. Mix Meble sp. z o. o. z jednym z największych specjalistycznym salonem meblowym w Krakowie oferującym nowoczesne i stylowe meble, w tym biurowe, jest również częścią GRUPY.
  • Ocena: 10.0/10 (1 głos)