Katalog stron internetowych

Przedsięborstwo EkoSan Instal posiada magazyn w mieście Lublin, skład majstrów zapewnia cały zakres usług z zakresu branży sanitarnej. Na swoim magazynie mamy rozmaite niezastąpione narzędzia na dodatek minikoparki do prac ziemnych.
Świadczymy usługi projektowania i wykopania przyłączy wodociągowych, wodnych, gazowych i kanalizacyjnych. Na miejscach nieskanalizowanych budujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków. różne prace prowadzimy z wymaganymi przepisami i zgodnie z projektem. Różne kolizje staranie wykonujemy a w ewentualności przejścia pod drogami robimy przewierty lub przyciski. Nasze instalacje poddajemy próbie szczelności i odbiorom technicznym.
W szerokim zakresie pojęta branżą HVAC to dopiero co obszar naszych czynności. Montujemy systemy rekuperacji, wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji we różnego typu obiektach mieszkalnych, przemysłowych oraz usługowych. Posiadamy rekuperatory firmy Provent. W miejscowości Lublin istnieje dużo obiektów wykonanych przez naszą firmę.
Nasze biuro projektowe posiada inżynierów sanitarnych posiadających wszelkie uprawnienia wykonawcze. Projekty sanitarne projektujemy z wszelkimi niezastąpionymi uzgodnieniami jednakowo zgodnie z obowiązujących przepisów prawa budowlanego.
Nasi hydraulicy wykonują instalacje sanitarne, centralne ogrzewanie, co, grzewcze wodne i kanalizacyjne. Prowadzimy projektowanie układów ogrzewania na każdy rodzaj paliwa. Jesteśmy w stanie tworzyć systematycznie budowę z zakresu instalacji i sieci sanitarnych na budowlach domowych i użytkowych. Nasi instalatorzy to osoby z doświadczeniem i wiedzą specjalistyczną.
  • Ocena: 1.0/10 (3 głosów)