Katalog stron internetowych

 • Dentysta Toruń

  Dentysta Toruń

  Witamy w klinice Esthetic Dental Clinic doktora Łukasza Podlewskiego. W naszych gabinetach stomatologicznych splatamy wyborną jakość usług z sympatycznymi specjalistami w wielu dziedzinach dentystycznych. Na rozwój naszej marki ma wpływ w głównej mie...

 • Kredyty gotówkowe porównywarka

  Kredyty gotówkowe porównywarka

  Czy wiesz co ma decydujący wpływa na koszt kredytu gotówkowego? Czy oprocentowanie nominalne, a może rata kredytowa? To jedne z wielu pytań, które możemy sobie zadawać szukając kredytów gotówkowych. A może pożyczek gotówkowych. Na te, jak i na inne p...

 • Tenis w Warszawie

  Tenis w Warszawie

  Gra w tenisa to wspaniała rozrywka oraz świetny sposób na dbanie o zdrowie oraz figurę. Nauka tenisa nie jest trudna, wymaga cierpliwości oraz treningów. Potrzebne jest również wsparcie fachowca, w celu nabycia niezbędnych umiejętności. Nie wiesz jak...

Przedsięborstwo EkoSan Instal posiada magazyn w mieście Lublin, skład majstrów zapewnia cały zakres usług z zakresu branży sanitarnej. Na swoim magazynie mamy rozmaite niezastąpione narzędzia na dodatek minikoparki do prac ziemnych.
Świadczymy usługi projektowania i wykopania przyłączy wodociągowych, wodnych, gazowych i kanalizacyjnych. Na miejscach nieskanalizowanych budujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków. różne prace prowadzimy z wymaganymi przepisami i zgodnie z projektem. Różne kolizje staranie wykonujemy a w ewentualności przejścia pod drogami robimy przewierty lub przyciski. Nasze instalacje poddajemy próbie szczelności i odbiorom technicznym.
W szerokim zakresie pojęta branżą HVAC to dopiero co obszar naszych czynności. Montujemy systemy rekuperacji, wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji we różnego typu obiektach mieszkalnych, przemysłowych oraz usługowych. Posiadamy rekuperatory firmy Provent. W miejscowości Lublin istnieje dużo obiektów wykonanych przez naszą firmę.
Nasze biuro projektowe posiada inżynierów sanitarnych posiadających wszelkie uprawnienia wykonawcze. Projekty sanitarne projektujemy z wszelkimi niezastąpionymi uzgodnieniami jednakowo zgodnie z obowiązujących przepisów prawa budowlanego.
Nasi hydraulicy wykonują instalacje sanitarne, centralne ogrzewanie, co, grzewcze wodne i kanalizacyjne. Prowadzimy projektowanie układów ogrzewania na każdy rodzaj paliwa. Jesteśmy w stanie tworzyć systematycznie budowę z zakresu instalacji i sieci sanitarnych na budowlach domowych i użytkowych. Nasi instalatorzy to osoby z doświadczeniem i wiedzą specjalistyczną.
 • Ocena: 1.0/10 (4 głosów)