Katalog stron internetowych

Spółka MIR-TOR świadczy profesjonalne usługi w zakresie obsługi technicznej i wykonawstwa specjalistycznych inwestycji związanych z systemami klimatyzującymi, wentylującymi i rekuperacyjnymi. Nasi Klienci to zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele dużych przedsiębiorstw, którzy chcą chcą zadbać wysoki komfort klimatyczny. Specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń klimatycznych i wentylacyjnych, a także w doradztwie i serwisie technicznym, co ma wpływ na to, że jesteśmy jednym z najbardziej cenionych dostawców usług klimatycznych w Polsce.
Chcemy zaoferować Państwu bogaty wybór produktów klimatycznych uznanych producentów Fujitsu General i Mitsubishi Electric. Oferujemy zróżnicowane produkty, które dokładnie dopasujemy do wymagań naszych Klientów. U nas mogą Państwo znaleźć klimatyzatory ścienne, kanałowe, kasetonowe, przypodłogowe i przysufitowe typu Split i Multi Split. Nasza firma o innowacyjność i wysoką estetykę produktów.
Ponadto specjalizujemy się w projektowaniu i instalacji złożonych systemów klimatyzujących typu VRF zajmujemy się projektowaniem i instalowaniem skomplikowanych systemów klimatyzacji typu VRF, które sprawdzają się w halach magazynowych, budynkach przemysłowych, dużych biurowcach i centrach handlowych o dużej kubaturze, gdzie istnieje konieczność montażu kilku klimatyzatorów. Nasza działalność koncentruje się także na tworzeniu profesjonalnych systemów klimatyzacji precyzyjnej, która wpływa na niezawodność funkcjonowania złożonych urządzeń w serwerowniach i centrach danych.

Oferujemy również szeroki wybór urządzeń rekuperacyjnych i pomp ciepła, które regulują wilgotność w pomieszczeniach mieszkalnych i lokalach użytkowych, z jednoczesnym produkowaniem ciepła.
Mir-Tor Systemy klimatyzacji
ul. Broniewskiego 10
87-100 Toruń
Tel. (056) 658-76-80
  • Ocena: 4.1/10 (19 głosów)