Katalog stron internetowych

Katalog SEO pod adresem Be1337. pl jest prowadzony sumiennie od ponad półtorej roku. Dzięki solidnej optymalizacji oraz wybornemu skryptowi, na którym jest oparty, jego zakres każdego dnia się rozwija, a serwisy do niego dodane mają coraz lepsze miejsca w wyszukiwarkach.

Katalog stron www wciąż jest niezmiernie prostą i ciągle wydajną metodą pozycjonowania witryn w Internecie. Dzięki periodycznemu wpisywaniu strony do takich zbiorów, boty wyszukiwarek wyszukują informacje o nowych hotlinkach do portalu.

Zredagowanie wpisu w seokatalogu jest ponadto sprawną postacią reklamy, bo wytwarzają one bardzo wiele odwiedzin userów w każdym miesiącu. Katalog Be1337. pl jest wyróżniajacym się katalogiem albowiem jest wyposażony nieszablonową szatę graficzną.

Trzeba do tego wspomnieć, iż katalog ten jest cyklicznie sprawdzany, a tolerowane są wyłącznie dobre portale. Nadto warto zwrócić uwagę, iż w naszym katalogu każdego dnia rośnie liczebność prowadzących do niego backlinków, a dzięki temu łatwiej go odnaleźć ewentualnym przeglądającym oraz robakom popularnych wyszukiwarek. Dodanie wpisu w katalogu seo to tylko 1, 23 PLN z podatkiem, a korzyści przy tym są dość pokaźne. Udostępniamy zarówno możliwość dodania wpisów wyróżnionych, które dają możliwość, by dodać stronę do kilku kategorii a także eksponować ją w okienku premium.
  • Ocena: 3.0/10 (62 głosów)