Katalog stron internetowych

 • Next Jobs

  Next Jobs

  Next-Jobs to jedna z najlepszych jak nie najlepsza wyszukiwarka ofert Pracy. Dzięki Next-Jobs który agreguje oferty pracy z tysięcy małych i średnich serwisów z ofertami pracy otrzymujesz dostęp do setek tysięcy ofert pacy w jednym miejsc. Jest to ba...

 • Szczecin Notariusz

  Szczecin Notariusz

  Notariusz Szczecin. Kancelaria Notarialna, Notariusz Bartosz Masłowski. Szczecin, ul. Bolesława Śmiałego nr 45 lok. 2. Kancelaria czynna od pon do pt, od 9. 00 do 17. 00. Możliwość umówienia spotkania w pozostałych terminach. Porady notarialne są nie...

 • Desant - paintball Sopot

  Desant - paintball Sopot

  Bardzo często myślimy jak mamy możliwość sportowo spędzić czas, jednak nie mamy żadnych pomysłów. Jeżeli chcesz zapoznaj się z ofertą działalności Desant, która dobrze wie czego liczą od niej kontrahenci a także w co najbardziej lubią rywalizować sta...

 • Http://rezydencja-lodz.pl

  Http://rezydencja-lodz.pl

  Biuro nieruchomości Rezydencja zaprasza wszystkie osoby, które pragną wyszukać mieszkania na sprzedaż w naszym mieście oraz okolicach. Możecie liczyć na profesjonalną współpracę z naszymi pośrednikami, którzy zapraszają Was na rozmowę do naszego biur...

 • Księgarnia online Rebis - Zamów szybko książki.

  Księgarnia online Rebis - Zamów szybko książki.

  Księgarnia online z tanimi książkami? Sprawdź księgarnię internetową Rebis. Cenisz powieści z wątkami historycznymi? „Obłęd 44” to książka napisana przez Piotra Zychowicza. Powieść ta z pewnością zapadnie na długi czas w Twojej pamięci! Rebis oferuje...

 • Logopedia dzieci dwujęzycznych

  Logopedia dzieci dwujęzycznych

  Logopedia dzieci dwujęzycznych jest nową, obecnie bardzo dynamicznie rozwijającą się gałęzią logopedii, dedykowaną w szczególności dla dzieci polonijnych, wychowujących się w środowisku dwujęzycznym, trójjęzycznym lub wielojęzycznym, gdzie dodatkowo ...

Nasza firma oferuje tworzenie oraz modernizację stron internetowych. Specjalizujemy się w stronach-wizytówkach dla firm.
Jest to najbardziej popularna w obecnym czasie formie reklamy usług lub towarów z zakresu działalności firmy.
Przedsiębiorstwa, które zdecydowały się na stworzenie strony www oraz jej pozycjonowanie, mogą poszczycić się pozyskaniem dzięki internetowi wielu nowych klientów.
Każda strona jest indywidualnie dostosowywana do potrzeb klienta zarówno pod kątem graficznym jak i zawartości witryny.
Tworzone przez nas strony posiadają tzw. zaplecze, czyli miejsce gdzie użytkownik może sam kierować serwisem, tzn. dodawać i zmieniać treści, grafikę oraz inne elementy witryny.
Strony www aby mogły zaistnieć w internecie dodawane są do największych katalogów stron. Oferujemy możliwość ciągłej promocji witryny poprzez pozycjonowanie jej.
Oferujemy miejsce na własnym serwerze www oraz domenę, co znacznie obniża koszt utrzymania strony. Domena to adres witryny, np. ziemia. mobi, natomiast serwer to miejsce gdzie strona fizycznie znajduje się.

Specjalizujemy się w naprawie sprzętu komputerowego. Usuwamy usterki związane zarówno ze sprzętem jaki i z oprogramowaniem.
Oprócz komputerów i laptopów naprawiamy również monitory CRT i LCD oraz drukarki laserowe.

Firmom oferujemy:
Sprzedaż programów do obsługi i prowadzenia przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych oraz handlowych: Comarch OPT! MA, Humansoft Hermes Mała Firma, Humansoft Corax, Humansoft MiniCorax, Insoft PC MARKET.
Stały nadzór informatyczny nad sprzętem i oprogramowaniem.
Dobór sprzętu komputerowego (komputery, drukarki, faksy, urządzenia sieciowe) dla potrzeb wynikających z ich użytkowania.
Sprzęt oraz oprogramowanie potrzebne do uruchomienia sprzedaży: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, skanery kodów kreskowych, programy magazynowe, itp.
 • Ocena: 3.4/10 (29 głosów)