Katalog stron internetowych

 • Depilacja laserowa Toruń

  Depilacja laserowa Toruń

  W zimę zainwestuj w depilację laserową. Tylko kilka spotkań wystarczy, by w okresie letnim cieszyć się jedwabistym dotykiem skóry. Skorzystaj z najnowszych promocji instytutu kosmetycznego Beauty Medica w Toruniu i pozbądź się kompleksów związanych z...

 • Terrageodezja - Geodeta Toruń

  Terrageodezja - Geodeta Toruń

  Firma Terra geodezja oferuje Wznowienie znaków granicznych Wznowienia znaków granicznych działki dokonujemy wszędzie tam gdzie znaki te zostały wykopane lub naruszone zaś właściciel posesji potrzebuje mieć informację o ich precyzyjnym umiejscowieniu....

 • Depilacja laserowa Toruń

  Depilacja laserowa Toruń

  Depilacja Depilacja laserowa – plusy Idealnie gładka skóra do tego dąży wiele kobiet. Dzięki depilacji laserowej można pozbyć się niechcianego owłosienia. Metoda ta ma sporo plusów, spodoba się to zwłaszcza tym, którym bardzo zależy na trwałym efekci...

 • Przewozy pomorskie na zachód

  Przewozy pomorskie na zachód

  Praca za granicą daje wiele możliwości. To nie tylko szansa na większe zarobki, ale również na poznanie innych kultur. By jednak móc się takiej pracy podjąć, konieczne jest wyjechanie za granicę. Pomagają w tym nasze busy do Niemiec. Są one do Państw...

Nasza firma oferuje tworzenie oraz modernizację stron internetowych. Specjalizujemy się w stronach-wizytówkach dla firm.
Jest to najbardziej popularna w obecnym czasie formie reklamy usług lub towarów z zakresu działalności firmy.
Przedsiębiorstwa, które zdecydowały się na stworzenie strony www oraz jej pozycjonowanie, mogą poszczycić się pozyskaniem dzięki internetowi wielu nowych klientów.
Każda strona jest indywidualnie dostosowywana do potrzeb klienta zarówno pod kątem graficznym jak i zawartości witryny.
Tworzone przez nas strony posiadają tzw. zaplecze, czyli miejsce gdzie użytkownik może sam kierować serwisem, tzn. dodawać i zmieniać treści, grafikę oraz inne elementy witryny.
Strony www aby mogły zaistnieć w internecie dodawane są do największych katalogów stron. Oferujemy możliwość ciągłej promocji witryny poprzez pozycjonowanie jej.
Oferujemy miejsce na własnym serwerze www oraz domenę, co znacznie obniża koszt utrzymania strony. Domena to adres witryny, np. ziemia. mobi, natomiast serwer to miejsce gdzie strona fizycznie znajduje się.

Specjalizujemy się w naprawie sprzętu komputerowego. Usuwamy usterki związane zarówno ze sprzętem jaki i z oprogramowaniem.
Oprócz komputerów i laptopów naprawiamy również monitory CRT i LCD oraz drukarki laserowe.

Firmom oferujemy:
Sprzedaż programów do obsługi i prowadzenia przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych oraz handlowych: Comarch OPT! MA, Humansoft Hermes Mała Firma, Humansoft Corax, Humansoft MiniCorax, Insoft PC MARKET.
Stały nadzór informatyczny nad sprzętem i oprogramowaniem.
Dobór sprzętu komputerowego (komputery, drukarki, faksy, urządzenia sieciowe) dla potrzeb wynikających z ich użytkowania.
Sprzęt oraz oprogramowanie potrzebne do uruchomienia sprzedaży: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, skanery kodów kreskowych, programy magazynowe, itp.
 • Ocena: 3.4/10 (29 głosów)