Katalog stron internetowych

  • Tenis w Warszawie

    Tenis w Warszawie

    Gra w tenisa to wspaniała rozrywka oraz świetny sposób na dbanie o zdrowie oraz figurę. Nauka tenisa nie jest trudna, wymaga cierpliwości oraz treningów. Potrzebne jest również wsparcie fachowca, w celu nabycia niezbędnych umiejętności. Nie wiesz jak...

Investtech to fachowa spółka produkująca wysokiej klasy akcesoria LED. Przełomowa technologia diodowa zapewni niezwykłe rezultaty wizyjne na wielkich i małych eventach. Investtech oferuje rozmaite rozwiązania zapewniające skuteczną reklamę i jedyne w swoim rodzaju efekty audio-video.
W ogromnej ofercie produktów znajdą Państwo fachowe wielkoformatowe ekrany wizyjne, wyświetlacze LED, kurtyny wizyjne i bandy LED. Takie urządzenia będą znakomitym uzupełnieniem dekoracji scenicznej. Stanowią perfekcyjny przekaźnik wiadomości i korzystnie emitują treści reklamowe. Mogą być montowane zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i otwartych. Wyśmienicie odnajdą się w centrach handlowych, organizacjach publicznych, w budynkach sportowych i w trakcie transmiji wydarzeń podczas wszelkich festiwali. Urządzenia ledowe to także wysokiej jakości ekrany wizyjne przedstawiające treść w dowolnych warunkach pogodowych, co czyni je bardzo wszechstronnymi.
W firmie Investtech znajdą Państwo sprzęty najwyższej półki. Dodatkowo zajmujemy się także konserwacją artykułów i oprawą eventów masowych. Oferujemy fachowe usługi, bazując na specjalistycznym sprzęcie i szerokiej wiedzy o technologii ledowej. Serdecznie zapraszamy!
  • Ocena: 3.2/10 (33 głosów)