Katalog stron internetowych

Kinder Park w Poznaniu to sala rozrywek zaprojektowana z myślą o każdym dziecku. Dzieciaki odnajdą tu wszyściutko o czym tylko marzą - nieskończoną rozrywkę i radochę w towarzystwie wykwalifikowanych specjalistów. Naszym celem jest młodzieńczy uśmiech i bezpieczeństwo Najmłodszych, które spędzą tutaj pamiętne momenty. Ciekawie zaaranżowane sale zabaw i barwne salki urodzinowe przykują uwagę niejednego Malucha i pozostaną na wiele lat w ich pamięci.
Salka zabaw Kinder Park w Poznaniu proponuje Wam i Waszym pociechom czarodziejski czas spędzony razem. Przygotowaliśmy dla Was zjawiskowe sale urodzinowe, gdzie spełnią się sny Solenizantów i ich gości. Dodatkowo dajemy Wam możliwość zorganizowania spersonalizowanej uroczystości urodzinowej na terenie naszego parku, dostosowując program atrakcji do indywidualnych życzeń rodziców i Dziecka. Organizując imprezę urodzinową Dzieci zatroszczymy się o wyjątkową oprawę lokalu i o czas wypełniony po brzegi zabawą i zajęciami plastycznymi. W Wasze ręce oddajemy pokaźnie udekorowaną instalację zabaw, pełną nietuzinkowych niespodzianek. Odkryjecie w niej niekończące się labirynty, ciągnące się zjeżdżalnie, pełne kolorów baseny z piłeczkami i fantastyczne tory przeszkód.
Sala zabaw Kinder Park to przestrzeń pełna figli i wigoru. Bawić mogą się tutaj zarówno maluchy, jak i ich rodzice. Zatroszczymy się o to by spędzony u nas czas był sielankowy i pełen szczęśliwych przeżyć. Na dodatek nasza sala zabaw ulokowana jest niedaleko dużej galerii handlowej. Kiedy my zaopiekujemy się Waszymi dziećmi, Wy będziecie mogli spokojnie oddać się zakupom. Zapraszamy do centrum dziecięcych marzeń.
  • Ocena: 3.3/10 (19 głosów)