Katalog stron internetowych

Depilacja Depilacja laserowa – plusy Idealnie gładka skóra do tego dąży wiele kobiet. Dzięki depilacji laserowej można pozbyć się niechcianego owłosienia. Metoda ta ma sporo plusów, spodoba się to zwłaszcza tym, którym bardzo zależy na trwałym efekcie i bezpieczeństwie skóry.

Plusy depilacji laserowej:

Bezpieczna metoda depilacji

Gabinety kosmetyczne w których pracują specjaliści wykorzystują tylko najnowszy sprzęt. Laser Palomar Vectus wyposażony jest w specjalny czytnik barwnika jakim jest melanina w skórze, który pozwala niezwykle precyzyjnie dobrać moc lasera do konkretnego rodzaju skóry. Dzięki takim rozwiązaniom zlikwidowane zostało ryzyko poparzeń. Poparzenia zdarzają się podczas pracy na starszych technologicznie urządzeniach.

Szybkość przeprowadzania zabiegu

Kiedyś, aby poddać się depilacji laserowej należało przeznaczyć sporo czasu. Przy zastosowaniu najnowszych laserów które wyposażone są w duże soczewki zabieg ten przebiega bardzo sprawnie. Depilacja miejsc takich jak pachy zajmuje zaledwie kilka minut.

Depilacja laserowa- najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa to bardzo trwała metoda depilacji. Wystarczy jeden zabieg, aby znacząco zmniejszyć liczbę niechcianych włosków. Wystarczy kilka zabiegów, żeby na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia.

Komfort

Laser ten wyposażony jest w bardzo skuteczny system chłodzący. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Indywidualnie dostosowana wiązka lasera nie uszkadza skóry.

Depilacja laserowa to najlepszy sposób usuwania zbędnego owłosienia. Stosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych jest gwarancją bezpieczeństwa, ale też trwałości i szybkości przeprowadzania zabiegu.

Depilacja laserowa jest też polecana osobom, które walczą z nieestetycznym problemem jakim są wrastające włoski.
  • Ocena: 4.0/10 (8 głosów)