Katalog stron internetowych

Sprawnie wystylizowane paznokcie to znakomite rozwiązanie dla każdej damy, udzielają powabu i zdecydowania. Zwyczajny manicure pozostaje 24 godziny, wszak wykonany u kosmetyczki nawet do 3 tygodni, używanie specjalnych lakierów, utrwalaczy i narzędzi powoduje że rezultaty się lepsze.
Manicure hybrydowy to metoda w której wykorzystuje się ważny środek utrwalany lampą UV. Postępowanie sprowadza się do nałożeniu bazy, lakieru i preparatu powierzchniowego a każda warstwa utwardzana jest lamą UV, wszystko utrzymuje się ok 3 tygodni.
Etapy postępowania to eliminacja skórek, lub ich odsunięcie, wypolerowanie normalnej płytki i nadaniu jej oczekiwanego kształtu i na tak uszykowanym paznokciu można zacząć nakładanie manicure hybrydowego.
Manicure żelowy. Sporo pań chciało by posiadać efektowane długie paznokcie, lecz niecierpliwi ich opieszały proces zapuszczania. Wyśmienitym rozstrzygnięciem jest wtedy zrealizowanie manicure żelowego. Taki zabieg jest dozwolone otrzymać na zdrowych długich paznokciach oraz na krótkich czy nawet obgryzionych, w takim przypadku układa się syntetyczny tips który modeluje paznokieć.
Manicure żelowy czy zwany modelowaniem metodą światłoutwardzalną, nader bardzo dobrze przypominają naturalne paznokcie.
W naszym salonie wykonujemy również pedicure i manicure japoński
  • Ocena: 1.0/10 (7 głosów)