banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 3 miesiące 1 dzień temu
Posiadamy w magazynach pełną gamę najwyższej jakości systemów mocowań marki Fischer.

Nadrzędnym celem FIStech centrum była zawsze obsługa klientów na światowym poziomie, dlatego produkty firmy Fischer oferowane są przez sprzedawców posiadających niezbędną wiedzą i spore doświadczeniem w tym zakresie. Nasi klienci znajdą u nas w oparciu o ich indywidualne potrzeby, ukierunkowaną na reprezentowane przez nich branże budowlane, propozycję handlową oraz asortymentową.

Oferujemy mocowania chemiczne, kotwy stalowe oraz mocowania ramowe. Dodatkowo sprzedajemy mocowania do rusztowań, mocowania w pustych przestrzeniach, mocowania do izolacji. Nasi sprzedawcy pomogą Ci w doborze odpowiednich produktów dla Twoich potrzeb. Oprócz systemów mocowań mamy także w sprzedaży produkty takie jak: uszczelniacze, systemy instalacyjne i mocowania elektryczne

Wytwarzane są wyłącznie w Niemczech, poddają się pod złożoną drogę kontrolną i finalnie otrzymują symbol towarowy Made in Germany. Kompania z własnej woli zgadza się na podwojoną weryfikację jakości, by utrzymywać przywiązanie swoich interesantów i zapewniać najwyższy poziom ochrony, płynący z używania produktów Spax. Niemałe znawstwo umożliwia kompanii sukcesywnie otwierać się na nowe dziedziny fabrykacji i zaspokajać personalne życzenia klientów. 

Podobne wpisy

Komentarze