banner seokod.pl

Pakowanie i czekolada

Dodano: 2 lata 11 miesięcy temu
Sacmi Packaging & Chocolate tworzy grupę przedsiębiorstw obecnych już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate powstała w wyniku skojarzenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Głównym zakresem działalności grupy jest specjalność pakowania. Mieści w sobie ona kompletną realizację linii pakujących, które znajdują zastosowanie w sektorze spożywczym od przygotowywania począwszy, przez produkcję, przywóz, aż po skutecznie funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te obejmują maszyny wykonujące pakowania w miękkie folie, całe zmechanizowane systemy dystrybucji produktu czy technologie zmechanizowanego pakowania kartonowego. Wszechstronność pracujących tu ludzi i ich przygotowanie zawodowe oraz dostęp do całej ilości maszyn specjalistycznych oferowanych w ramach grupy gwarantuje, już na szczeblu przygotowywania, zbudowanie linii pakujących w pełni zautomatyzowanych i zupełnie dostosowanych do odrębnych wymogów występujących aplikacji.
Równie ważną częścią działalności Sacmi jest konstruowanie automatycznych linii produkcyjnych do wyrobu czekolady. Tutaj w wyniku połączenia działań w tych dwóch częściach działalności Klient od jednego świadczeniodawcy pozyskać może zautomatyzowaną linię produkcyjną, gdzie skończony artykuł zostaje skierowany prosto do linii pakowania i już jako zupełny może trafić na półkę sklepową.
Współdziałając z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o. o. na terenie Polski składa ofertę zainteresowanym nabywcom również specjalistyczne pionowe linie pakujące oraz wielofunkcyjne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Firma zwraca dużą uwagę na wysoką jakość proponowanych produktów i fachowy serwis, który ma zagwarantować w przypadku niesprawności minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć potencjalne szkody z tego tytułu.

Podobne wpisy

Komentarze

Pakowanie i czekolada
Adres strony:
Wyświetleń:
1087
Wizyt:
148
Kliknięć:
1
CTR:
0.68%