banner seokod.pl

Depilacja laserowa Toruń

Dodano: 5 lat 8 miesięcy temu
W zimę zainwestuj w depilację laserową. Tylko kilka spotkań wystarczy, by w okresie letnim cieszyć się jedwabistym dotykiem skóry. Skorzystaj z najnowszych promocji instytutu kosmetycznego Beauty Medica w Toruniu i pozbądź się kompleksów związanych z nadmiernym owłosieniem na zawsze.
Depilacja laserowa to najskuteczniejszy i najmniej bolesny sposób na błyskawiczną redukcję owłosienia w dolnych i górnych partiach ciała. Zwłaszcza kierowany jest do osób, które tracą wiarę w siebie w związku z nadmiernym owłosieniem. W trakcie kilku zabiegów (najczęściej 4-5) laser diodowy Palomar Vectus bez czucia bólu oddziałuje na macierz włosów, pozbawiając ich jakichkolwiek możliwości regeneracji. Po pewnym czasie włosy przestają rosnąć, czyniąc skórę jedwabistą i lśniącą na całe życie. Co kluczowe, z zabiegu depilacji laserem jest w stanie skorzystać każdy – kobieta i mężczyzna. Jedynym, najważniejszym przeciwwskazaniem są permanentne choroby skóry. Kobiety w ciąży także powinny unikać depilacji laserowej, identycznie jak osoby, które w kilku ostatnich tygodniach brały udział w innych zabiegach medycyny estetycznej.
Nigdy więcej maszynek do golenia i hałasujących depilatorów! Depilacja laserowa w Beauty Medica to idealny prezent na jaki Cię stać. Zadbaj o swoją skórę i estetyczny wygląd na plaży. Wolne terminy czekają na Ciebie! Odkryj naszą bieżącą promocję na depilację laserową! Umów się na wizytę. Przyjemna w dotyku skóra bezboleśnie i szybko – to możliwe dzięki profesjonalnej depilacji laserowej.

Podobne wpisy

Komentarze

Depilacja laserowa Toruń
Adres strony:
Wyświetleń:
1042
Wizyt:
558
Kliknięć:
31
CTR:
5.56%